Een veilig thuis voor 37 straat- en zwerfkinderen
Ieder kind heeft recht op bescherming, respect en toegang tot onderwijs. Helaas is dit voor vele kinderen niet het geval en komen ze in een hopeloze situatie terecht waarin ze alleen moeten zien te overleven. Armoede, honger, geweld en rampen zorgen ervoor dat ze geen toekomstperspectief hebben.
Voor het creëeren van kansen voor de toekomst van kwetsbare- en weeskinderen gaan wij op pad naar district Yombo Kiembe Samaki in Tanzania, voor de restauratie en renovatie van opvanglocatie ‘Muumin’ voor de meest kwetsbare kinderen.
De opvanglocatie biedt onderdak aan 37 kwetsbare kinderen in de leeftijd van 3 tot 16 jaar. Een plek waar straat- zwerf- en weeskinderen als één grote familie met elkaar samen leven.
Voor de renovatie van de opvanglocatie is een bedrag van €24.833,- nodig. Hiermee worden 3 slaapkamers, woonkamer, doucheruimte en toiletten gerenoveerd.
Met jouw hulp kunnen we dit bedrag ophalen en de kinderen samen de basis geven.
Steentje bijdragen? Wij kunnen dit niet alleen!
